🏍Warsaw Motorcycle Show 2022 w Ptak Warsaw Expo

Dnia 1 kwietnia uczestniczyliśmy w największych motocyklowych targach w Europie Środkowo-Wschodniej.

Wyjazd integracyjny klasy 1B 😎

W dniu 08.12.2021r. klasa 1B razem z wychowawczynią panią Dorotą Klus i pedagogiem panią Anetą Dziecinny uczestniczyli w integracyjnej wycieczce do Warszawy. Najpierw odwiedziliśmy escape room (,,Piwnica” oraz ,,Łódź podwodna’’), gdzie uczniowie rozwiązywali łamigłówki logiczne prowadzące do wyjścia z pokoju… Czytaj dalej »

Mikołajkowy wyjazd do stolicy⛄️🎅

grudnia – w imieniny Świętego Mikołaja uczniowie klas 2b oraz 1b, a także reprezentanci klas 1 ŻPR oraz 3 LP wspólnie z opiekunami Paniami Agnieszką Bor oraz Iwoną Szymerską, a także Panem Andrzejem Barcińskim wybrali się na wycieczkę do Warszawy…. Czytaj dalej »

Zajęcia praktyczne na strzelnicy

Uczniowie klasy 3Ag w piątek 3 grudnia uczestniczyli w zajęciach na strzelnicy. Ostatni w tym roku wyjazd możemy uznać za udany.

👉Wycieczka integracyjna pierwszoklasistów❗

Grupa 53 uczniów z klas 1L, 1GF oraz 1ŻPR wyruszyła na wycieczkę do Warszawy do „Stacji Grawitacji” oraz „Muzeum Ewolucji”. Na początku instruktorzy przeprowadzili profesjonalną rozgrzewkę, aby nikt nie odniósł kontuzji. Wszyscy z wielką chęcią skakali, bawili się, poddawali się… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content