👉Dobiega końca realizacja projektu ,,Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu’’.💪

Dobiega końca realizacja projektu ,,Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu’’. 10-cio osobowa grupa uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie uczestniczyła w letnim obozie naukowym zorganizowanym w Tarnowie. Organizacja obozu przebiegała pod hasłem: ,,Jan Szczepanik- śladami polskiego Edisona’’. Pochodzący… Czytaj dalej »

👑Zwiedzanie Zamku Królewskiego i Starego Miasta 👑

22 czerwca bieżącego roku ZS im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie zrealizował kolejną wycieczkę w ramach projektu ” Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu”. Za cel postawiono zwiedzanie Zamku Królewskiego oraz warszawskiej starówki z przewodnikiem w języku angielskim. Wyjazd dedykowany był… Czytaj dalej »

Wycieczka do Zoo w Płocku 🚌🚌

W płockim Zoo przyszły na świat cztery nowe słodkie kocięta. Dwa tygryski syberyjskie i dwie pantery śnieżne. Zwierzęta te znajdują się na granicy wyginięcia i należą do jednych z największych żyjących lądowych drapieżników. Uczniowie klasy 2 Lg postanowili nie przegapić… Czytaj dalej »

Wyjazd edukacyjny do Centrum Nauki Kopernik

W dniu 17 czerwca br. w ramach projektu “Eksperyment kluczem do wiedzy i sukcesu” uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego wzięli udział w wycieczce do Warszawy w ramach, której zwiedzali Centrum Nauki Kopernik. Podczas pobytu w CNK uczniowie mieli okazję… Czytaj dalej »

KAJAKIEM PO BZURZE 2️⃣

Dziś 15.06.2021r. uczniowie klas I ŻG i III ŻG udali się na spływ kajakowy po rzece Bzurze. To już drugi wyjazd naszych uczniów w tym sezonie. Po dopłynięciu do brzegu na uczestników czekały swojskie kiełbaski z grilla. Nie zabrakło również… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content