Dzień otwarty w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku

W dniu 6 marca br uczniowie II i III klasy mundurowej uczestniczyli w Dniu Otwartym Komendy Miejskiej Policji w Płocku. Przyszli i tegoroczni maturzyści podczas spotkania zapoznali się ze specyfiką zawodu policjanta i charakterem pracy w poszczególnych wydziałach. Gości powitała… Czytaj dalej »

Wycieczka do British Council

Kontakt z żywym angielskim i kulturą brytyjską jest możliwy również w Polsce. 25. lutego uczestnicy zajęć językowych z projektu „Eksperyment Kluczem do Wiedzy i Sukcesu” odwiedzili British Council w Warszawie aby wziąć udział w warsztatach Brit Up! Zajęcia przeprowadzone zostały w języku… Czytaj dalej »

Zimowisko 2020

Niezapomniany 5 – dniowy wyjazd na narty do Poronina zakończył się sukcesem. Wszyscy mieli okazję nauczyć się szusować na tatrzańskich ośnieżonych stokach. Pomiędzy jazdami na nartach udało nam się pospacerować po Krupówkach w Zakopanem, zrelaksować się w Termach Gorący Potok… Czytaj dalej »

Wycieczka do Włoch

Grupa 50 uczniów Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie w dniach od 9 do 14 grudnia uczestniczyła w wycieczce do Włoch. Zgodnie z programem zwiedzanie rozpoczęli od renesansowej kolebki artystów, czyli Florencji, gdzie zobaczyli katedrę Santa Maria del Fiore,… Czytaj dalej »

Spotkanie dotyczące otwarcia wystawy w Muzeum Wisły w Wyszogrodzie oraz promocji książki “Ziemia płocka a czas niepodległości Ocalić od zapomnienia”.

13 grudnia 2019 r. uczniowie klasy 1B i 4TA wraz z nauczycielami Panią Iwoną Szymerską oraz Panią Agnieszka Bor udali się do Muzeum Wisły w Wyszogrodzie – oddział Muzeum Mazowieckiego w Płocku. Celem spotkania było podsumowanie działań i otwarcie wystawy… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content