Wycieczka do Grecji☀️☀️☀️

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie wraz z opiekunami przez 8 dni zwiedzała Grecję – kolebkę europejskiej kultury i cywilizacji. Poznawali historię, podziwiali piękne krajobrazy i niesamowite zabytki. Wyjątkowe wrażenie zrobiły Klasztory Meteora -zawieszone między niebem a… Czytaj dalej »

Wieliczka – Kraków – Energylandia

Grupa młodzieży z Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego przez trzy dni (24 -26 kwietnia) odpoczywała od szkolnej ławy, uczestnicząc w wycieczce organizowanej przez Biuro Podróży LEVTRAVEL z Sochaczewa. Na wyjazd do Małopolski zdecydowali się uczniowie klas pierwszych (I C, I… Czytaj dalej »

Foto-warsztaty

W dniu 23 kwietnia 2024 roku odbyły się pierwsze foto-warsztaty zorganizowane przez Pana Piotr Felczak. Warsztaty miały miejsce w malowniczym parku w Żelazowej Woli. Pasjonaci fotografii z naszej szkoły mieli okazję wykonać wiele pięknych zdjęć, uwieczniając zarówno portrety, krajobrazy, jak… Czytaj dalej »

II Memoriał im. Mariusza Bieńka o puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika

W dniu 25 września 2023 roku na boisku piłkarskim przy Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbył się piłkarski Memoriał im. Mariusza Bieńka o puchar Marszała Województwa Mazowieckiego Adama Struzika. To właśnie dzięki w zaangażowaniu śp. Mariusza Bieńka na… Czytaj dalej »

Wyjazd integracyjny klas pierwszych

W dniu 15.09.2023 r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym do Przystani w Januszewie. Korzystając z pięknej pogody zorganizowano spływ kajakowy, w którym uczestniczyła część młodzieży, pozostali miło spędzali czas spacerując nad Wisłą, biorąc udział w zabawach sportowych. Spotkanie… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content