Pielgrzymka na Jasną Górę
28 marca 2023

Dnia 24 marca, grupa maturzystów z naszej szkoły, wraz z opiekunami uczestniczyła w Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę. Myślą przewodnią pielgrzymki było hasło: „Doceń życie”. Uczniowie mieli okazję wysłuchania konferencji wygłoszonej przez panią Ewę Liegman związaną z Hospicjum Pomorze Dzieciom oraz Holistycznym Centrum Wsparcia po Stracie Bliskiej Osoby eMOCJa a także uczestnictwa w Drodze Krzyżowej na Wałach Jasnogórskich. Spotkanie zakończyło się Mszą Świętą pod przewodnictwem Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego. #BpSzymonwPlocku Była to niezwykła możliwość i okazja modlitwy przed Cudownym Obrazem MB Częstochowskiej aby wyprosić nie tylko łaski na czas egzaminów maturalnych ale na całe życie.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 28 marca 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content