Licealiada dziewcząt

W piątek 17 listopada zainagurowana rozgrywki Licealiady w siatkówce dziewcząt. Pierwszym z trzech turniejów odbył się na hali sportowej w Wyszogrodzie. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje: Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie… Czytaj dalej »

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

10 listopada 2023r. na terenie strzelnicy „ Wiarus” Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Płocku przy ul. Norbertańskiej, odbyły się zawody strzeleckie z broni długiej z okazji Dnia Niepodległości. Wzięło w nich udział 20 drużyn, wystawionych przez szkoły średnie… Czytaj dalej »

Zwycięstwo w Podgórzu !!!

Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości to cykliczne wydarzenie, odbywające się w Podgórzu. Zawody te cieszą się bardzo dużą popularnością, ściągając do Podgórza mnóstwo uczniów z wielu szkół. Reprezentacja naszej szkoły wielokrotnie wracała z zawodów w Podgórzu z pucharami,… Czytaj dalej »

Powiatowe rozgrywki w piłkę nożną chłopców – zakończone!

Po trzech turniejach rozegranych w Płocku, w Wyszogrodzie i w Gąbinie pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie z Z.S. im. S. Staszica w Gąbinie zdobywając 13 pkt , drugie miejsce z zajęła reprezentacja Z.S. im. L. Bergerowej w Płocku zdobywając 7 pkt,… Czytaj dalej »

Wielkie zwycięstwo w Sierpcu!!!

Dnia 16 października 2023 roku na terenie Osiedla Zatorze w Sierpcu odbyły się XXVI Międzypowiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Naszą szkołę reprezentowały dwa sześcioosobowe zespoły. Bieg przełajowy odbywał się na dystansie 6 x 1000m. Warunki pogodowe były dość trudne z powodu… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content