🏃‍♀️3️⃣ WYSZOGRODZKI BIEG MŁODZIEŻY PRZECIW PRZEMOCY 🏃‍♂️

23 maja 2024 roku odbył się III Wyszogrodzki Bieg Młodzieży Przeciw Przemocy organizowany przez Zespół Szkól im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie pod Honorowym Patronatem Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza. W zawodach wystartowało ponad 160 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu… Czytaj dalej »

HARATAMY W GAŁĘ ⚽️⚽️⚽️

W ostatnim dniu kwietnia zakończyła swoje rozgrywki szkolna liga piłki nożnej. Udział w zawodach, trwających od 8-go marca wzięło 10 zespołów, grających w dwóch grupach. Strzelono 81 bramek, a królem strzelców z dziesięcioma bramkami został Mikołaj Pielat z klasy III… Czytaj dalej »

Licealiada dziewcząt

W piątek 17 listopada zainagurowana rozgrywki Licealiady w siatkówce dziewcząt. Pierwszym z trzech turniejów odbył się na hali sportowej w Wyszogrodzie. W rozgrywkach wzięły udział reprezentacje: Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie… Czytaj dalej »

Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

10 listopada 2023r. na terenie strzelnicy „ Wiarus” Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Płocku przy ul. Norbertańskiej, odbyły się zawody strzeleckie z broni długiej z okazji Dnia Niepodległości. Wzięło w nich udział 20 drużyn, wystawionych przez szkoły średnie… Czytaj dalej »

Zwycięstwo w Podgórzu !!!

Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości to cykliczne wydarzenie, odbywające się w Podgórzu. Zawody te cieszą się bardzo dużą popularnością, ściągając do Podgórza mnóstwo uczniów z wielu szkół. Reprezentacja naszej szkoły wielokrotnie wracała z zawodów w Podgórzu z pucharami,… Czytaj dalej »

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content