Apel Wielkanocny
26 marca 2016

Dnia 23 marca 2016r. uczniowie klasy IC przygotowali apel Wielkanocny. Pod przewodnictwem Pani Małgorzaty Kińskiej młodzież przybliżyła wszystkim piękne polskie zwyczaje i tradycje związane z tymi najważniejszymi w roku świętami.  Urozmaiceniem programu artystycznego było żartobliwe przedstawienie Tradycji Wielkanocnych. Nie zabrakło też wody, która zakończyła przedstawienie. Barwne dekoracje oraz stół wielkanocny przystrojony pisankami, kurczaczkami, bukszpanem oraz wielkanocnymi babami dodawał kolorytu i wprowadzał w nastrój Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.
Po zakończeniu przedstawienia Pani Wiesława Woźniak ogłosiła zwycięzców konkursu plastycznego pn. „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna” organizowanego przez szkolną bibliotekę.  Pani dyrektor Joanna Misiakowska  pożegnała też w tym dniu wieloletnią pracownicę naszej szkolnej stołówki, która odeszła na zasłużoną emeryturę – p. Barbarę Ziembę.
Na zakończenie spotkana p. Dyrektor podziękowała wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz złożyła całej społeczności szkolnej i przybyłym gościom najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 marca 2016.