ZWYCIĘŻAMY w siatkarskiej Licealiadzie chłopców
16 stycznia 2020

Trzeci (ostatni) turniej siatkarskiej Licealiady chłopców odbył się 16 stycznia 2020 roku, a jego gospodarzem był Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie. Do rywalizacji po za gospodarzami stanęli także uczniowie Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku oraz uczniowie naszej szkoły, czyli Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Każdy z trzech rozegranych meczów zakończył się wynikiem 2:0 ale za każdym razem mecz wygrywał inny zespół. Zacięta walka o każdy mały punkt toczyła się już od pierwszej piłki. Zwycięzcami tegoż turnieju i to tylko dzięki lepszemu stosunkowi małych punktów okazali się uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Pozostałe dwa zespoły zakończyły turniej z identycznym dorobkiem wygranych i przegranych setów oraz jednakowym bilansem małych punktów. O tym że na drugim stopniu podium stanęli uczniowie Zespołu Szkół im. Leokadii Bergerowej w Płocku zdecydował bezpośredni mecz pomiędzy tymi zespołami (2:0 – 25:22 i 26:24 dla Płocka). Na najniższym stopniu podium stanęli gospodarze turnieju – Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie. TR ZS Gąbin – ZS Wyszogród 2:0 (25:23, 25:23) ZS Płock – ZS Gąbin 2:0 (25:22, 26:24) ZS Wyszogród – ZS Płock (26:24, 25:21)

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 stycznia 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content