Zwycięstwo w Podgórzu !!!
8 listopada 2023

Jesienne Biegi Przełajowe z okazji Dnia Niepodległości to cykliczne wydarzenie, odbywające się w Podgórzu. Zawody te cieszą się bardzo dużą popularnością, ściągając do Podgórza mnóstwo uczniów z wielu szkół. Reprezentacja naszej szkoły wielokrotnie wracała z zawodów w Podgórzu z pucharami, dyplomami i medalami. Tak było i w tym roku. Reprezentacja juniorek okazała się bezkonkurencyjna. Dziewczęta zajęły I miejsce w klasyfikacji drużynowej, natomiast chłopcy uplasowali się na II miejscu.
Indywidualnie najlepsze miejsca zajęli:
1. Zuzanna Kowalska II miejsce.
2. Nikola Polanowska III miejsce.
3. Oskar Tomczak V miejsce.
4. Łukasz Mokos VI miejsce.
Wszystkim biegaczom dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej Szkoły.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 8 listopada 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content