Zawody strzeleckie z okazji Święta Niepodległości
16 listopada 2023

10 listopada 2023r. na terenie strzelnicy „ Wiarus” Klubu Żołnierzy Rezerwy Ligi Obrony Kraju w Płocku przy ul. Norbertańskiej, odbyły się zawody strzeleckie z broni długiej z okazji Dnia Niepodległości. Wzięło w nich udział 20 drużyn, wystawionych przez szkoły średnie z Płocka i okolic.
Zawody rozgrywane były w kategoriach dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła wystawiła po jednej drużynie w każdej kategorii.
W drużynie dziewcząt wystąpiły; Klaudia Borowska i Martyna Folga z 3A oraz Milena Górska z 2A.
W kategorii chłopców, naszą szkołę zaprezentowali; Emil Szkop z 4A, Radosław Sobański z 2A i Artur Jabłoński z 1A.
Nasi strzelcy mieli bardzo silną konkurencję i jak zauważyli sami organizatorzy, poziom tych zawodów był bardzo wysoki, a o kolejności miejsc decydowały niewielkie różnice w punktacji.
Jednak pomimo tak dużej konkurencji, nasze dziewczęta „wystrzelały” 3 miejsce.
Składamy im szczere gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie, zapraszają jednocześnie pozostałych uczniów z klas mundurowych do angażowania się w rozwoju umiejętności strzeleckich, co wpłynie również na promocje Naszej Szkoły.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 listopada 2023.