Zakończenie Roku Szkolnego Klas Maturalnych 2023
28 kwietnia 2023

„To już minęło,
ten klimat, ten luz.
Wspaniali ludzie nie powrócą,
Nie powrócą już!”
W piątek, 28 kwietnia 2023 roku dla 84 uczniów klas maturalnych wybrzmiał ostatni szkolny dzwonek w murach Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Absolwentów żegnała cała społeczność uczniowska, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.
W tym wyjątkowym dniu byli z nami nadkomisarz Jacek Kożuchowski z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, ks. Grzegorz Przybyłek, Elżbieta Jachimiak Radna Powiatowa oraz Monika Wójcik Przewodnicząca Rady Rodziców.
Dyrektor Szkoły skierowała wiele ciepłych słów do naszych absolwentów, życząc dobrych wyników na egzaminie dojrzałości, trafnego wyboru dalszej drogi życiowej, radości z poszerzania wiedzy na wymarzonych kierunkach studiów oraz wielu sukcesów w życiu osobistym, a przede wszystkim, dużo szczęścia i odwagi w realizacji życiowych zamierzeń. Następnie wraz z wychowawcami wręczyła świadectwa uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem:
Szymon Kowalczyk – 5,44
Kornelia Wachaczyk – 5,03
Wiktoria Ostrowska – 4,97
Wiktoria Głuskowska – 4,94
Aleksandra Rasińska- 4,94
Daniel Jeznach -4,93
Zuzanna Kobla – 4,90
Dominika Zaniewska – 4,87
Kinga Szymerska -4,78
Daria Grzywacz – 4,77
Dla najlepszych absolwentów, którzy osiągnęli średnią ocen powyżej 5,0, w imieniu Sylwestra Ziemkiewicza Starosty Płockiego, Elżbieta Jachimiak wręczyła upominki.
Nagrodzeni przez Radę Rodziców zostali również sportowcy i uczniowie, którzy godnie reprezentowali Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego oraz niestrudzenie pracowali na dobre imię szkoły i samorządu uczniowskiego.
Wzruszeni abiturienci wręczyli kwiaty na ręce Pani Dyrektor, składając tym samym najszczersze podziękowania całemu gronu pedagogicznemu, za trud włożony w nauczanie i wsparcie przez cały okres nauki doceniając ich zaangażowanie.
Swoich starszych kolegów i koleżanki pożegnali młodsi uczniowie przedstawiając program artystyczny, wręczając pamiątkowe upominki z życzeniami 100 % wyników na egzaminie maturalnym.
Drodzy absolwenci,
niech Szkoła, Wasi wychowawcy, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy pozostaną w Waszej życzliwej pamięci. Wracajcie do nas nie tylko we wspomnieniach, ale również odwiedzając nas w murach „Śniadeckiego”.
W dniu dzisiejszym oficjalnie podziękowaliśmy również Pani Monice Wójcik Przewodniczącej Rady Rodziców za cztery lata owocnej i zgodnej współpracy.                                                                                M.K, I.Sz.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 28 kwietnia 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content