Zajęcia praktyczne na strzelnicy
27 października 2015

W dniu 23 października uczniowie trzech klas mundurowych naszej szkoły, wraz z opiekunami panem Januszem Zychem oraz nauczycielami Beatą Kryszkowską i Iloną Krawczyk-Noureldeen, wybrała się na strzelnicę do Płocka. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności strzeleckie z broni palnej. Dla niektórych, w szczególności uczniów klasy pierwszej, była to okazja po raz pierwszy strzelać z ostrej amunicji więc przeżycia były ogromne. Uczniowie rozpromienieni pokazywali tarcze i liczyli zdobyte punkty. Warto zauważyć, iż klasy o profilu mundurowym regularnie są zabierane na strzelnicę, w ramach zajęć praktycznych. W ZS im. Jana Śniadeckiego już od trzech lat istnieje kierunek o profilu mundurowym i jak widać cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 października 2015.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content