XIII Targi Edukacji i Pracy??‍??‍??‍??‍⚖️?‍?
11 marca 2022

Dnia 11 marca odbyły się XIII Targi Edukacyjne w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie.
W tym dniu swoją obecnością zaszczycili nas Pani Iwona Sierocka – Wicestarosta, Pani Małgorzata Struzik – Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, radne powiatowe: Pani Elżbieta Anna Jachimiak oraz Pani Ewa Kowalak, Pani Małgorzata Bombalicka Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku oraz Michał Kajetaniak nadkomisarz z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.
Tegoroczne Targi rozpoczęły się od występu naszej młodzieży, którym niezawodnie akompaniamentowała Justyna Stalczewska.
Targi „ Od Edukacji do Pracy” miały przede wszystkim na celu pomóc uczniom klas maturalnych w wyborze kierunków dalszego kształcenia i ułatwienie dostępu do aktualnych propozycji wyższych uczelni. Młodzież mogła zapoznać się również z aktualnymi ofertami Urzędów Pracy i możliwościami zatrudnienia po skończeniu szkoły.?
Podczas Targów można było poddać się zabiegom kosmetycznym, profesjonalnemu masażowi, zbadać BMI czy też zmierzyć sobie ciśnienie.
Dziękujemy przedstawicielom uczelni wyższych, Instytucji Państwowych oraz Urzędów Pracy za udział w Targach i zapraszamy za rok!
W tym roku byli z nami: ?
1. Medyczna Szkoła Policealna w Płocku Medyk.
2. Studium Techniki Dentystycznej w Płocku
3. Warszawska Szkoła Zarządzania- Wyższa Szkoła
4. Uniwersytet Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie
5. Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku
6. Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
7. Fast Service Agencja Pracy
8. SGGW- Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka w Warszawie
9. Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
10. Politechnika Warszawska Filia w Płocku
11. Komenda Miejska Policji w Płocku
12. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Płocku
13. Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach
14. Akademia Sztuki Wojennej
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 11 marca 2022.