Wyjazd do Warszawy na plan filmowy serialu „Ojciec Mateusz”
20 listopada 2013

Dnia 19 listopada 2013r młodzież naszego Zespołu Szkół wraz z młodszymi kolegami z Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą i Szkoły Podstawowej im. K. K. Baczyńskiego uczestniczyła w wycieczce do Warszawy, której głównym punktem była wizyta na planie serialu „Ojciec Mateusz”. Spotkaliśmy się na rozmowie i sesji zdjęciowej z odtwórcą Ojca Mateusza-aktorem Arturem Żmijewskim oraz Sławomirem Orzechowskim grającym Biskupa. Kolejnym punktem wycieczki było zwiedzanie Muzeum bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz spacer po Starym Mieście. O godz. 17.00 spotkaliśmy sie  w Kościele Św. Anny z reżyserem i scenarzystą MaciejemDejczerem. Swoją wycieczke zakończyliśmy zwiedzaniem Muzem Frydera Chopina.

Wyjazd nasz był okazją do wspólnej integracji z dużo młodszymi kolegami.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 20 listopada 2013.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content