Wycieczka do Płocka
6 grudnia 2017

Uczniowie klasy IIA wybrali się na wycieczkę do Płocka. Spacer był pierwszym punktem wyjazdu i prowadził trasą przez Plac Obrońców Warszawy, dom i pomnik Władysława Broniewskiego, Bazylikę Katedralną, Plac Narutowicza, Amfiteatr, Stary Rynek i ulicę Tumską. Kolejnym punktem wycieczki był seans w NovymKinie Przedwiośnie filmu „Biegacze” aż do bólu, dokumentu Łukasza Bojarskiego, historii trójki bohaterów, uczestników ultra maratonu, Biegu 7 Szczytów w Kotlinie Kłodzkiej. Mogliśmy zobaczyć jak ogromnym wyzwaniem dla organizmu, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym jest morderczy 52-godzinny i 240-kilometrowy wyścig. Po projekcji udaliśmy się do Jatomi Fitness Mazovia, gdzie czekał na nas Marcin Rutkowski- Master Trener, który zapoznał młodzież z ofertą klubu i przeprowadził prelekcję na temat doboru odpowiedniego rodzaju treningu i właściwego odżywiania. Na koniec każdy z uczniów dostał darmową wejściówkę do klubów Jatomi Fitness.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 6 grudnia 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content