Levi Strauss & CO
22 maja 2017

Dzień 12 maja dla pracowników fabryki Levi Strauss & CO Polska w Płocku, był dniem pracy społecznej. Dzień Zaangażowania Społecznego jest firmową tradycją. W tym roku pracownicy zaprosili uczniów uczęszczających na zajęcia koła matematycznego z klasy 1B i 1TCS, aby przyjrzeli się procesowi produkcji najpopularniejszych spodni na świecie. Młodzież podczas prezentacji multimedialnej została zapoznana z historią firmy oraz realizowaną przez nią polityką ochrony środowiska i oszczędzaniem wody. Podczas zwiedzania pracownicy chętnie pokazywali uczniom każdy zakątek fabryki, opowiadając przy tym ciekawostki na przykład, że produkcja jednej pary spodni zajmuje około ośmiu minut, a ubranie mieszkańców Wyszogrodu w jedną parę spodni zajęłoby około 2-3 godzin. W drugiej części wycieczki młodzież uczestniczyła w seansie kinowym. Po tak aktywnie spędzonym dniu, bogatsi o nową wiedzę i doświadczenie uczniowie powrócili do domów.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 maja 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content