Współpraca z Ambasadą Szwecji
23 marca 2021

Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego został zakwalifikowany do udziału w lekcji online dotyczącej kultury, literatury, a przede wszystkim równości w rozumieniu Szwedów na przykładzie słynnej noblistki Selmy Lagerlöf, zorganizowanej z ramienia Ambasady Szwecji. ??????
Zajęcia poprowadziła Pani Justyna Czechowska- tłumaczka szwedzkiego i absolwentka Uniwersytetu Sztokholmskiego, doceniona w środowisku tłumaczy, laureatka nagrody im. W. Szymborskiej w 2018.??
Spotkanie odbyło się 23.03.2021 we wtorek o godzinie 9:00 na platformie Teams. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zajęcia przeznaczyliśmy dla osób, które wzięły udział w rekrutacji na wyjazd do Szwecji w ramach projektu Czas na Staż II z programu Erasmus plus, który będzie miał miejsce w sierpniu br. oraz pozostałych osób z klasy 2lpt (P), zastanawiających się jeszcze nad wzięciem udziału w programie. ?
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji z samego wykładu. Na slajdach znajduje się również list od Ambasadora Szwecji Stefana Gullgren. Jest to dla Nas ogromne wyróżnienie i nieoceniona wartość edukacyjna dla Naszych uczniów.

Nad całością wydarzenia czuwała nauczycielka ZS Wyszogród Pani Ilona Krawczyk-Noureldeen.?✌

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 marca 2021.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content