Wspaniała wycieczka do Zoo w Łodzi!
24 listopada 2023

W dniu 22 listopada uczniowie z czterech klas: 3L, 3GF, 3B oraz 1GF wraz z opiekunami wyruszyli na wycieczkę do Łodzi, by odkryć tajemnice Zoo oraz orientarium! Choć aura była mroźna, entuzjazm uczestników ogrzał serca wszystkich.
Dzień rozpoczął się od fascynującego zwiedzania Zoo. Uczniowie wraz z opiekunami prześledzili labirynt ścieżek, odkrywając różnorodność zwierząt z całego świata. Od zwinnych pingwinów, majestatycznych lwów po zwariowane małpy. Każde zwierzę zaskakiwało nas swoją urodą i zachowaniami. Największe wrażenie wywarło na nas orientarium. Uczniowie mieli okazję przyjrzeć się egzotycznym roślinom oraz zwierzętom w zupełnie innej, fascynującej scenerii. Podczas naszej wizyty mieliśmy okazję uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – kąpieli słoni! Podwodny świat w orientarium był jak inna planeta, pełna różnorodności stworzeń żyjących w wodzie. Od kolorowych ryb po tajemnicze stworzenia głębin, każde akwarium kryło swoje fascynujące historie.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 listopada 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content