Wiosna, ach to ty!
21 marca 2024

Wiosna, ach to ty!
We wtorek grupa uczniów z klas 1L, 1ŻP, 2C i 5LP, razem z opiekunami Moniką Kwiatkowską, Idą Zielińską, Małgorzatą Wiśniewską i Iwoną Szymerską, wyruszyła w podróż do Warszawy. Pierwszy Dzień Wiosny okazał się doskonałym momentem na integrację uczniów oraz wyrabianie nawyku aktywnego spędzania wolnego czasu.
Po dotarciu do stolicy uczniowie udali się do parku trampolin „Stacja Grawitacja”, gdzie mogli wykorzystać swoją energię i umiejętności podczas skakania i pokonywania przeszkód. Wciągnięci w przyjazną rywalizację, chętnie podejmowali wyzwania.
Tego dnia nie obyło się również bez elementu edukacyjnego. Po intensywnym wysiłku fizycznym na uczniów czekał seans w kinie. Film „Biała Odwaga”, opowiadający o trudnym fragmencie historii Podhala z czasów II wojny światowej Goralenvolk, poprzedzony był prelekcją dotyczącą Sztucznej Inteligencji, jej ogromnego zasięgu i wpływu na człowieka.
Wycieczka nie tylko dostarczyła uczniom rozrywki i relaksu, ale także umożliwiła im poszerzenie horyzontów poprzez doświadczenie kultury i rozrywki dostępnej w stolicy. Był to dzień pełen radości, przygód i wspólnych przeżyć.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 marca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content