„Wieczór patriotyczny”
14 listopada 2023

„Ten kto nie szanuje i nie ceni swej przeszłości, nie jest godzien szacunku teraźniejszości ani prawa do przyszłości.”
J.P.
11 listopada br. w Zespole Szkół w Wyszogrodzie odbył się, wpisany w tradycję szkoły.
W tym roku, w przypadającą 105rocznicę Odzyskania Niepodległości, uczniowie naszej szkoły wraz z grupą ART zaprezentowali utwory odwołujące się do różnych wydarzeń historycznych.
Program artystyczny opierał się na utworach, które oddawały ducha walki narodu polskiego w drodze do wolności na przestrzeni ostatniego stulecia.
Swoją obecnością zaszczyciła nas była Dyrektor Szkoły, z lat 1967-1972, Pani Alfreda Janiszewska! Składamy serdeczne wyrazy uznania i szacunku za przybycie i celebrowanie 11 listopada razem z nami. Życzymy długich lat życia w zdrowiu i zapraszamy częściej do szkoły.
Dziękujemy za tak liczną obecność i zaufanie, którym obdarzacie nas Państwo od lat.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 listopada 2023.