Warsaw Motor Show 2019
31 października 2019

Warsaw Motor Show 2019 to kolejna, już piąta edycja największych targów samochodowych w Polsce i jedne z największych w Europie. I tym razem nie mogło nas tam zabraknąć! Na powierzchni ponad 100 000m2 pawilonów wystawienniczych Ptak Warsaw Expo znaleźliśmy zarówno atrakcje dla fanatyków czterech kółek, jaki i miejsca biznesowe oraz konferencyjne. Największe targi motoryzacyjne w Polsce to świetne miejsce odwiedzin dla uczniów kształcących się na mechaników by zapoznać się z aktualną ofertą samochodową producentów z całego świata. Setki premier, dziesiątki specjalnie przygotowanych stref, to tylko część atrakcji, która czekała na naszą młodzież. A zresztą, sami zobaczcie jak dobrze się bawiliśmy
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 31 października 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content