W drodze do Jasnogórskiej Pani
21 marca 2024

Rankiem 15 marca 2024 roku o godzinie 6.00 tegoroczni maturzyści wyruszyli w kierunku Częstochowy na spotkanie z Królową Polski.
Droga do sanktuarium upłynęła grupie na wspólnej modlitwie i zadumie. Spotkanie młodzieży ze szkół diecezji płockiej pod hasłem Warto kochać – rozpoczęło się o godzinie 10.15 w bazylice od zawiązania wspólnoty i konferencji. O godzinie 11.30 maturzyści uczestniczyli w nabożeństwie drogi krzyżowej. Punktem kulminacyjnym tego dnia była msza święta o godzinie 14.30 koncelebrowana pod przewodnictwem Jego Eminencji Biskupa Płockiego Mirosława Milewskiego. Umocnieni w duchu i pełni wiary i nadziei o przyszły egzamin dojrzałości udaliśmy się w drogę powrotną do Wyszogrodu.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 marca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content