Udział młodzieży w Memoriale im. Janusza Grzegorzewskiego
24 czerwca 2014

18 czerwca br. po raz 21 na Stadionie LKS „Stegny” Wyszogród odbył się Memoriał im. Janusza Grzegorzewskiego –wieloletniego nauczyciela naszych szkół i pasjonata sportu. Jak co roku, uczniowie z Zespołu Szkół w Wyszogrodzie wraz z nauczycielami wychowania fizycznego czcząc pamięć pomagali w obsłudze i organizacji zawodów. Na wstępie przedstawiono krótki rys historyczny dotyczący osiągnięć sportowych śp. Pana Janusza Grzegorzewskiego, a Burmistrz Gminy i Miasta życzył wszystkim uczestnikom memoriału dobrych wyników i sportowej rywalizacji. Biegi długie zadedykowano pamięci Pana Krzysztofa Piwowarczyka – wychowawcy młodych sportowców w Wyszogrodzie, Kamionie i Młodzieszynie. Dziękujemy wszystkim osobą zaangażowanym w organizację i obsługę XXI Memoriału LA im. Janusza Grzegorzewskiego.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 czerwca 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content