Udział młodzieży w Dniu Otwartym w Centrum Szkolenia Policji
16 czerwca 2014

Dnia 13 czerwca bieżącego roku, uczniowie naszej szkoły o profilu policyjno- administracyjnym brali udział w Dniu Otwartym Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Udali się tam wraz z opiekunami Panem Januszem Zychem i Panem Tomaszem Rogozińskim. W programie przewidziana była prezentacja stoisk CSP m.in. Zakładu Ruchu Drogowego, Zakładu Służby Prewencyjnej, Zakładu Kynologii Policyjnej, Zakładu Szkoleń Specjalnych i Zakładu Interwencji Policyjnych. Zobaczyć można było symulator dachowania, alkogogle, pokaz sekcji judo i ratownictwa medycznego. Pokazy tresury psów służbowych, techniki jazdy motocyklem służbowym oraz pokaz taktyki interwencji policyjnej cieszyły się bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Uczniowie wrócili z wyjazdu bardzo zadowoleni i podekscytowani. Na własne oczy mogli zobaczyć na czym polega praca w policji. Zajęcia dydaktyczne w terenie- to zajęcia najbardziej lubiane przez uczniów i cieszące się zawsze dużą popularnością.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 czerwca 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content