Uczniowie ZS w Centrum Dystrybucji Dino
21 grudnia 2023

Dnia 4 grudnia uczniowie klas logistycznych miały przyjemność zwiedzić Centrum Dystrybucji Dino w Sierpcu o powierzchni 46 000 m². Odpowiada ono za logistykę dostaw do sieci sklepów w województwie mazowieckim.
Podczas wycieczki młodzież aktywnie uczestniczyła w czynnościach wykonywanych w poszczególnych działach. Dokonywali przyjęć paletowej jednostki ładunkowej, a także przyglądali się pracy w Dziale Przyjęć Mroźnia, gdzie stała temperatura wynosi 〖- 22〗^° C. Dużą atrakcją dla uczniów był Dział Kontroli Jakości Owoców i Warzyw, gdzie za pomocą specjalnej aparatury podejmowali decyzję o przyjęciu danej dostawy. Z chęcią oceniali walory smakowe testowanych owoców. Po aktywnym i wyczerpującym zwiedzaniu na uczniów czekał przygotowany przez pracowników poczęstunek.
Był to dzień pełen wrażeń. Nieocenione doświadczenie, które pobudziło wielu do jeszcze większej pracy w dążeniu do uzyskania kwalifikacji, aby móc w przyszłości spełniać się zawodowo w podobnych miejscach jak to.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 grudnia 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content