Uczniowie ZS na Mistrzostwach Mazowsza w Taekwondo!
14 marca 2024

9 marca 2024 roku w Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku, gromadząc 572 zawodników z różnych regionów Polski, odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Taekwondo. W tej rywalizacji pełnej determinacji i talentu wystąpili również reprezentanci naszej szkoły: Amelia Kołodziejska z klasy 1C oraz Dawid Brzózka z klasy 3B, reprezentujący Taekwondo Cobra Team Wyszogród. Ich wysiłek i determinacja zaowocowały zdobyciem brązowych medali w konkurencji „układy formalne”, potwierdzając tym samym ich wyjątkowe umiejętności i zaangażowanie.
Taekwondo, będące koreańską sztuką walki i samoobrony, to nie tylko zestaw technik i form, ale także kompleksowy system rozwoju fizycznego, psychicznego i duchowego.
Sukces Amelii i Dawida nie tylko świadczy o ich indywidualnych umiejętnościach, ale również o profesjonalnym podejściu do treningu i wsparciu ze strony ich instruktorów i klubu. To wyjątkowe osiągnięcie, które stanowi inspirację dla innych uczniów i młodych adeptów sztuk walki, podkreślając wagę ciężkiej pracy, determinacji oraz dążenia do doskonałości we wszystkim, co się robi.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 marca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content