Uczniowie Zespołu Szkół w Wyszogrodzie uczestnikami AGRO SHOW 2014
2 października 2014

DSCF9133Międzynarodowa Wystawa Rolnicza Agro Show w podpoznańskich Bednarach rozpoczęła się 19 września 2014r. w piątek i trwała do poniedziałku. Kto wybrał się do Bednar nie żałował.

Atrakcji nie brakowało. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz maszyn rolniczych. Jednym z prowadzących pokaz był Włodzimierz Zientarski. Pokaz rozpoczął się od prezentacji nowości. Najpierw firma Korbanek zaprezentowała kombajn Fendt oraz ciągnik Fendt Vario. Później na pole wjechała ładowarka teleskopowa Turbo Farmer, a za nią potężne opryskiwacze polowe, następnie ładowacze. Na zakończenie pokaz swoich możliwości dały ładowacze, min. Manitou, New Holland czy Merlo.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 2 października 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content