Uczniowie klasy IITA na wycieczce w Płocku
15 grudnia 2017

Dnia 15 grudnia 2017 roku, uczniowie klasy II Technikum Agrobiznesu wraz z wychowawcą, udali się na wycieczkę do Płocka. Pierwszym jej etapem była wizyta w kinie Helios, gdzie młodzież obejrzała film pt. ‘Najlepszy”. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Drugą część wycieczki stanowiła wizyta w Muzeum Żydów Mazowieckich, w którym zapoznaliśmy się z najważniejszymi informacjami i wydarzeniami związanymi z dziejami osadnictwa żydowskiego na ziemiach polskich – od samych jego początków aż po współczesne odrodzenie kultury żydowskiej w Polsce.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 grudnia 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content