Uczennica z klasy 1GF zwycięża w konkursie fotograficznym!
21 listopada 2023

Płocka Grupa Fotograficzna ogłosiła swojego zwycięzcę konkursu, a tym okazała się być utalentowana uczennica Zuzanna Kowalska z klasy 1GF pod opieką pana Piotra Felczaka. Konkurs zgromadził pasjonatów fotografii z różnych środowisk, ale to praca Zuzanny wzbudziła największe uznanie wśród publiczności.
Jej niezwykłe spojrzenie na świat zostało uwiecznione w fotografii, której głębia i emocje dotarły do serc największej grupy odbiorców. Zuzanna wyraziła swoją wizję Niepodległości w sposób, który poruszył widzów i zadziwił ekspertów. To nie tylko zwycięstwo jednostki, ale także chwała dla talentu, zaangażowania i twórczej pasji, która może inspirować inne młode talenty.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 listopada 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content