Szkolny konkurs „MAM TALENT”
25 marca 2019

Jak co roku, w pierwszy dzień wiosny, Samorząd Uczniowski zorganizował międzyszkolny konkurs talentów. Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz z naszego Zespołu Szkół zaprezentowali nam swoje barwne talenty: śpiew, taniec, rysunek, grę aktorską a nawet magię. Wszystko to oceniała komisja w składzie: • Łukasz Marcinkowski – szerzej znanego pod pseudonimem DJ Holy. Pochodzi z muzycznej rodziny, a sam swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 6 lat. Teraz występuje w wielu miejscach Europy, • Anna Wolińska – redaktorka, konferansjerka, pasjonatka literatury, teatru oraz muzyki, • Elżbieta Pydyniak – Przewodnicząca Rady Rodziców Imprezę rozpoczął występ szkolnego zespołu, Grupy Art, następnie prowadzący, Wiktoria Kopka i Bartosz Fabrowicz powitali przybyłych gości: • Panią Iwonę Gortat – Burmistrza Gminy i Miasta Wyszogród • Panią Elżbietę Jachimiak – Radną Powiatu Płockiego • Pana Apolinarego Gruszczyńskiego – Radnego Powiatu Płockiego • Panią Jolantę Łukasiak-Malicką – Prezesa Vistula BS oraz przedstawicieli ze szkół: • Szkoły Podstawowej Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie • Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie • Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Czerwińsku nad Wisłą • Szkoły Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gwareckiego w Małej Wsi • Szkoły Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Leoncinie • Publicznego Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Zbrojnej w Bodzanowie Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: „śpiew” oraz „inne talenty”. Uczestnicy z Zespołu Szkół i ze szkół gimnazjalnych oceniani byli oddzielnie. Po wszystkich występach Jury udało się na narady. Ocena nie była łatwa, ponieważ poziom wszystkich występów był wysoki i uczestnicy świetnie bawili publiczność. Wyniki w kategorii szkoły podstawowe i gimnazjalne: ŚPIEW: • I miejsce – Nikola Lipińska i Aleksandra Wasilewska ze Szkoły Podstawowa im. Jana Pawła 2 w Leoncinie • II miejsce – Michalina Kozioł, Katarzyna Kucharska i Dawid Fabisiak z Publicznego Gimnazjum im. Polskiej Organizacji Zbrojnej w Bodzanowie • III miejsce – Julia Smółka ze Szkoły Podstawowej Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie INNE TALENTY: • I miejsce – Natalia Kobla (taniec) ze Szkoły Podstawowej Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Wyszogrodzie • II miejsce – Natalia Kowalczyk (rysunek) Szkoły Podstawowa im. Wincentego Hipolita Gwareckiego w Małej Wsi • III miejsce – Jakub Cieplak, Wojciech Rutkowski, Konrad Kłosiński (kabaret) ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie Wyniki w kategorii Zespół Szkół im. Jana Śniadeckiego: ŚPIEW: • I miejsce – Julia Kopka • II miejsce – Wioletta Gmurczyk • III miejsce – Kamila Juchow i Martyna Żuławnik INNE TALENTY: • I miejsce – Mateusz Borecki, Maciej Bryzek (kabaret) • II miejsce – Dominika Siekiera, Michał Matusiak (rysunek) • III miejsce – Dawid Kubicki (kabaret) Po gratulacjach i gromkich oklaskach publiczności, nasi zwycięzcy odebrali, z rąk Pani Dyrektor Joanny Misiakowskiej atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Starostę Płockiego – Pana Mariusza Bieńka. Do zobaczenia za rok!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 25 marca 2019.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content