Święto Komisji Edukacji Narodowej 2023/24
13 października 2023

W przeddzień 250 rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej w murach Zespołu Szkół w Wyszogrodzie odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klas maturalnych wspólnie z wychowawcami. W tym wyjątkowym dniu społeczność uczniowska miała okazje podziękować pedagogom i pracownikom szkoły za trud i pracę włożoną w kształtowanie młodych umysłów., rozwijanie pasji i zainteresowań.
Pani Dyrektor Joanna Urszula Misiakowska podziękowała nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów oraz za wdrażanie ciekawych inicjatyw. Nie pominęła w swoich podziękowaniach pracowników niepedagogicznych, dostrzegając ich profesjonalizm i uśmiech. Podkreśliła, że dzięki wspólnej pracy całego środowiska Zespołu Szkół placówka jest wyjątkowa i panuje w niej niepowtarzalna atmosfera.
Tradycją stało się, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi nagrody.
W tym roku z okazji Powiatowego Dnia Nauczyciela nagrody Sylwestra Ziemkiewicza Starosty Płockiego otrzymały Panie: Bogumiła Przybysiak oraz Martyna Sobocińska. W gronie wyróżnionych nagrodami Dyrektora Szkoły znaleźli się:
Beata Kryszkowska, Anna Filipiak, Anna Dąbrowska, Ilona Krawczyk-Noureldeen, Piotr Felczak, Barbara Gontarczyk, Izabela Jeznach, Lilianna Szmulewicz, Justyna Stalczewska, Michał Ogonowski, Agnieszka Bor, Monika Kwiatkowska, Katarzyna Kamińska oraz pracownicy administracji i obsługi: Dorota Walewska – Siekiera, Krystyna Biernat, Kamil Tatarka, Wiktoria Kopka, Justyna Kobla, Andrzej Pręgowski, Małgorzata Kocot, Ewa Sobótka, Joanna Borek, Justyna Lenczewska, Janina Wiśniewska, Anna Krysiak, Agnieszka Górecka i Karolina Wysocka.
W tym dniu nie zabrakło również miłych słów i podziękowań od Pani Katarzyny Zaorskiej, Przewodniczącej Rady Rodziców.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 października 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content