Sukces naszych uczniów w konkursie wiedzy pożarniczej
27 października 2023

27 października podczas Międzynarodowego Sympozjum „Aqua” organizowanego przez Politechnikę Warszawską w Płocku miało miejsce rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu „W ogniu pytań pożarniczych”. Jego organizatorem był m.in. Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Starostwo Powiatowe w Płocku.
W III grupie, szkół średnich z Płocka i powiatu płockiego, naszą szkołę reprezentowali: Paweł Konopka, Marcin Malczewski i Dawid Brzózka. Po raz kolejny ogromną wiedzą wykazali się: Paweł Konopka, zajmując I miejsce i Marcin Malczewski – II miejsce.
Gratulacje!!!
Podziękowania składamy dla Pani Bogumiły Przybysiak, która przygotowywała laureatów.
Bardzo nas to cieszy, bo wyrasta z nich pokolenie, dla których straż jest prawdziwą oznaką ludzkiej solidarności, a może i drogą do przyszłości…
Kolejnym wydarzeniem tego dnia była prezentacja publikacji „Płocka Straż Pożarna na kartach historii”, najnowszej książki Piotra Gryszpanowicza.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 października 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content