Sukces na eliminacjach powiatowych OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”
14 marca 2024

13 marca 2024 r. w Płocku odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,, Młodzież zapobiega pożarom”. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Płocki Sylwester Ziemkiewicz i Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.
Organizowany od kilkunastu lat Turniej przyczynia się do popularyzowania wśród młodzieży szkolnej zagadnień związanych z pożarnictwem, wpływa na wzrost zainteresowania działalnością Ochotniczych Straży Pożarnych, a także umożliwia rozwój osobom zainteresowanym sprawami pożarnictwa. Bardzo często młodzi ludzie rozpoczynają swoje kariery w jednostkach straży pożarnej dzięki udziałowi w konkursach i turniejach poświęconych zagadnieniom pożarnictwa.
Uczniowie reprezentujący naszą szkołę (kategoria szkoły ponadpodstawowe) osiągnęli bardzo dobre wyniki :
II miejsce – Karol Piekut, IV Żg
III miejsce – Kacper Zając, III B
IV miejsce – Marcin Malczewski, III GF
Brawa dla Was !!!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 14 marca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content