STUDNIÓWKA 2024!
15 stycznia 2024

STUDNIÓWKA 2024
„Wszystko, co wartościowe w życiu, zaczyna się od jednego kroku. Studniówka to ten magiczny pierwszy krok w stronę przyszłości.”
– Martin Luther King Jr.
13 stycznia w sali „Niespodzianka” odbył się bal studniówkowy maturzystów. Zgromadził nauczycieli, rodziców i pracowników. W imieniu starosty płockiego na uroczystość przybyła p. Karolina Koper, dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji, która skierowała kilka słów do uczestników balu. Życzyła wytrwałości w dążeniu do celów w dorosłym życiu i jak najlepszych wyników z egzaminu dojrzałości.
Uroczystość ta była nie tylko okazją do świętowania 100 dni przed najważniejszym sprawdzianem w życiu, ale również, jak wspomniała p. dyrektor Joanna Misiakowska, doskonałą okazją do uświadomienia sobie, że kończy się pewien czas w życiu każdego młodego człowieka, a zaczyna się dorosłość. Te głębokie słowa nauki skierowane do młodych ludzi dodały wyjątkowy atmosfery podczas tego wieczoru.
Uczniowie szczególne słowa podziękowania skierowali w stronę dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz wychowawców: p. Jacka Janczaka, p. Renaty Szmulewicz, p. Iwony Szymerskiej, p. Małgorzaty Kińskiej oraz p. Agnieszki Lenczewskiej. Dziękowali za piękne lata przekazywania wiedzy teoretycznej, ale również tej życiowej.
Jednym z głównych punktów wieczoru był tradycyjny taniec studniówkowy – Polonez – rozpoczęty przez Panią dyrektor, a odtańczony bez żadnej pomyłki, a po nim cała impreza przebiegła w doskonałej muzyce i tańcach do białego rana.
Wspaniałej zabawy życzyła również Przewodnicząca Rady Rodziców p. Katarzyna Zaorska.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wydarzenia, sprawiając, że studniówka była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 15 stycznia 2024.