„Rozwój kariery bez bariery” w Śniadeckim
20 czerwca 2023

20 czerwca 2023 r., odbyła się już III Gala podsumowująca projekt „Rozwój kariery bez bariery” realizowany w ramach programu Erasmus +. To wydarzenie rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania „Ody do radości” – Symfonii Ludwiga van Beethovena, która jest hymnem UE.
W Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie już od 2018 r. realizowane są praktyki zagraniczne w Irlandii i Szwecji. W tym czasie ok. 200 uczniów miało szansę rozwinąć swoje umiejętności na rynku zagranicznym.
 Pani dyrektor Joanna Misiakowska podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy współpracowali przy realizacji programu. Szczególne słowa wdzięczności skierowała do p. Ilony Krawczyk – Noureldeen, p. Piotra Felczaka. Młodzież naszej szkoły podczas odbywania praktyk wypadła wzorowo zarówno podczas wykonywania powierzonych obowiązków jak i porozumiewania się w języku obcym.
Kolejno głos zabrała p. Iwona Sierocka Wicestarosta, która w imieniu p. Sylwestra Ziemkiewicza Starosty Płockiego oraz p. Małgorzaty Struzik Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych, złożyła gratulacje dla wszystkich uczestników wyjazdu. Na uroczystości Radę Powiatu reprezentowała p. Elżbieta Anna Jachimiak.
W imieniu nauczycieli odpowiedzialnych za realizację projektu przemawiała p. Ilona Krawczyk-Noureldeen oraz p. Piotr Felczak. Rys historyczny Szwecji, miasta Malmo przedstawił p. Andrzej Barciński.
Michał Kacprzak, Bartłomiej Fotek oraz Zuzanna Krysa, uczestnicy wyjazdu podzielili się swoimi zebranymi wspomnieniami i doświadczeniami, które zdobyli. Na koniec swoich zabawnych wypowiedzi jednoznacznie stwierdzili, że chcieliby pojechać jeszcze raz.  Cieszymy się, że wyjazd kojarzy Wam się z mile spędzonym czasem.
 Należy również pamiętać, że wszystkie wyjazdy były wspierane przez organ prowadzący – Starostwo Powiatowe w Płocku, bez którego nie udałoby się nam osiągnąć zamierzonego celu – rozwoju młodzieży na europejskim poziomie!!
Serdecznie dziękujemy!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 20 czerwca 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content