Przygoda z Długopisami 3D dobiega końca
24 listopada 2023

Przygoda z długopisami 3D dobiega końca, a chcielibyśmy podziękować firmie EiSystem za niezwykłe wsparcie, jakie otrzymaliśmy. To dzięki nim nasza młodzież mogła wkroczyć w świat kreatywności, rozwijać swoje talenty i szlifować wyobraźnię.
Podczas fascynujących zajęć z modelowania i drukowania 3D powstał projekt, który był efektem pracy grupowej uczniów z klasy 5ŻGp. Ich wysiłek i zaangażowanie zaowocowały stworzeniem modelu mostu, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.
Było to nie tylko zadanie praktyczne, ale również okazja do nauki współpracy, kreatywnego rozwiązywania problemów. Projekt ten nie tylko uczył technologii 3D, ale także budował umiejętności społeczne i rozwijał zdolności interpersonalne.
Jesteśmy zachwyceni rezultatami i niezmiernie dumni z naszej młodzieży za ich pasję, zaangażowanie i wytrwałość. To wspaniałe zobaczyć, jak potrafią oni łączyć naukę z kreatywnością, tworząc coś wyjątkowego i inspirującego.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom oraz firmie EiSystem za niezapomniane doświadczenie.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 24 listopada 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content