Przedsiębiorczość niejedno ma imię…
10 czerwca 2014

Uczniowie klasy Ia (kierunek europejsko-biznesowy) pod opieką Pani Iwony Gortat uczestniczyli w spotkaniu w Płockim Parku Przemysłowo-Technologicznym  bazującym na przemyśle i nowoczesnych technologiach, w którym jego lokatorzy znajdą dogodne warunki dla prowadzenia biznesu, kreującym i wspomagającym procesy gospodar­cze oparte na innowacyjnych projektach oraz programach naukowo-badawczych, które doprowadzą do zwiększenia konkurencyjności rynkowej  Klientów. Celem Parku jest zbudowanie spójnego obszaru, gdzie nauka, badania i wiedza wykorzystywane są dla wytwarzania najnowszych produktów, technologii i usług.
Następnym punktem wycieczki było uczestnictwo w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości na terenie Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz w prelekcji na temat „Zrządzanie własną kreatywnością- przykłady z życia wzięte…”.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 10 czerwca 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content