Pożegnanie maturzystów 2015
27 kwietnia 2015

24 kwietnia br. w murach naszej szkoły odbyła się bardzo ważna uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas kończących naukę. Świadectwo ukończenia szkoły otrzymało 87 uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Wychowawcy klas Pani Joanna Pawłowska wychowawczyni klasy III A, Pan Bogdan Szmulewicz wychowawca klasy III B, Pani Ida Zielińska wychowawczyni klasy IV G , Pani Wiesława Woźniak wychowawczyni klasy IV T i p o Dyrektora Pani Joanna Misiakowska z ogromną radością wręczyli świadectwa wszystkim swoim wychowankom a w szczególności te z czerwonym paskiem.

Uczniom, którzy uzyskali średnie ocen powyżej 4.75. Są to: Ewelina Pydyniak klasa IV G średnia ocen 5.0, Marta Gwiazda klasa III B średnia ocen 4.82, Ewelina Bogatek klasa IV G średnia 4.77 i Monika Staniszewska klasa IV T średnia 4.76.
Jak co roku Rada Rodziców ufundowała nagrodę pieniężną dla ucznia , który uzyskał średnią ocen 5.0 i więcej ta nagrodę otrzymała uczennica klasy IV G Ewelina Pydyniak.
Wśród nagrodzonych znalazła się jeszcze trzydziestoosobowa grupa uczniów. 18 – stu z nich otrzymało nagrody za średnie ocen powyżej 4.0, pozostali zostali uhonorowani za swoją prace społeczną i zaangażowanie z życie szkoły.
Wszystkim abiturientom gratulujemy wyników i życzymy sukcesów na maturze.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 27 kwietnia 2015.