Pożegnanie absolwentów „mechaników”
16 czerwca 2014

Dnia 13 czerwca w naszej szkole odbył się uroczysty apel związany z zakończeniem roku szkolnego Zasadniczej Szkoły Zawodowej  kształcącej w zawodzie Mechanik pojazdów samochodowych. Tego dnia pożegnaliśmy 26 uczniów tej klasy. Były przemówienia Pani Dyrektor, która skierowała kilka słów do chłopców, podsumowała ich osiągnięcia oraz podkreśliła sukcesy i nagrodziła najzdolniejszych, którymi byli: Rogulski Rafał, Błaszczyk Adam, Kazimierczak Jakub .

Absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej również dziękowali nauczycielom, Pani Dyrektor oraz Wychowawcy, którego nagrodzili ogromnymi brawami i skierowali do nich następujące słowa:

„ Byliście z nami w chwilach trudnych i radosnych. Będziemy o Was zawsze pamiętać i mamy nadzieję, że nie przyniesiemy wstydu Wam i tej szkole. Pragnę podziękować w imieniu wszystkich uczniów klas trzecich całemu Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w przekazywanie nam wiedzy, a szczególnie naszemu Wychowawcy – panu Tomaszowi Zagrobie, za poświęcenie i pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów. Życie składa się z powitań i pożegnań. Dziś nadszedł czas, by powiedzieć Wam Do Widzenia. Odchodząc, ruszymy w dalszą drogę, podczas której być może poznamy gorzki smak życia i pewnie wtedy przypomnimy sobie szkołę średnią jako najlepsze lata młodości.”

Nie zapomniano również o pani Paulinie Orzech, która opiekowała się klasą we wcześniejszych latach nauki.

Była to chwila wyjątkowa i mamy nadzieję, że wszyscy zapamiętają ją na długie lata. My ze swojej strony, życzymy Wam drodzy absolwenci wielu sukcesów w życiu oraz powodzenia na egzaminie zawodowym, który przed Wami.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 czerwca 2014.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content