Powiatowy finał szkół średnich w halową piłkę nożną chłopców
5 lutego 2020

We wtorek 4 lutego 2020 roku rozegrany został powiatowy finał szkół średnich w halową piłkę nożną chłopców. Po losowaniu pierwszy mecz rozegrały reprezentacje Zespołu Szkół im. L. Bergerowej z Płocka i Zespołu Szkół im. St. Staszica z Gąbina. Mecz zakończył się wygraną ekipy z Płocka 1:0. Drugi mecz reprezentacja Gąbina rozegrała z reprezentacją Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie, która wystąpia w skadzie:
1.Daniel Jasiorski © IV TA
2.Sebastian Chochół (GK) IV TA
3.Kamil Jasiorski IV TA
4.Radek Wiśniewski III TM
5.Dominik Filipiak III LGR
6.Krystian Jakubiak III LGR
7.Jakub Rzewiński III LGA
8 Mateusz Regulski III TGA
9.Piotr Jakubowski (GK) III TGA
10.Adam Myszkowski I DP
11.Patryk Panek I DP
12.Jakub Głowacki I CP
13.Roman Filipiak II RM
14.Piotr Dałkiewicz II RM
Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Wyszogrodzian. Trzeci mecz miał zdecydować o pierwszym miejscu i właśnie w tym meczu cała reprezentacja ZS Wyszogród wzniosła się na wyżyny umiejętności i rozbiła reprezentantów ZS im. L. Bergerowej 14:0. Po wręczeniu pamiątkowych dyplomów i pucharów Pani Dyrektor szkoły zaprosiła wszystkich uczestników zawodów na wspólny obiad.
Podsumowanie:
ZS Gąbin – ZS Płock 0:1
ZS Wyszogród – ZS Gąbin 5:2
ZS Wyszogród – ZS Płock 14:0

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 5 lutego 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content