Powiatowe rozgrywki w piłkę nożną chłopców – zakończone!
18 października 2023

Po trzech turniejach rozegranych w Płocku, w Wyszogrodzie i w Gąbinie pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie z Z.S. im. S. Staszica w Gąbinie zdobywając 13 pkt , drugie miejsce z zajęła reprezentacja Z.S. im. L. Bergerowej w Płocku zdobywając 7 pkt, trzecie miejsce zajęła reprezentacja Z.S. im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie, która zdobyła 6 pkt.
Rozdane zostały puchary i statuetki dla króla strzelców, najlepszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika, którym został uczeń Naszej Szkoły Mikołaj Żochowski z klasy IVB. Reprezentacja prowadzona przez p. Jacka Janczaka w czasie rozgrywek wystąpiła w składzie:
1. Łukasz Mokos IVA,
2. Sebastian Dudek (GK) IM,
3. Michał Latoszewski IVA,
4. Kacper Piecka IVL,
5. Michał Kacprzak IVL,
6. Mikołaj Żochowski IVB,
7. Maciej Wiśniewski VLp,
8. Dawid Przerwa VLp,
9. Filip Nowiński IIA,
10. Przemysław Świtkiewicz(GK) IIA,
11. Dawid Zaniewski IIC,
12. Dominik Rybak IIL,
13. Wiktor Kordalewski IIL,
14. Mikołaj Grzelak IIL,
15. Kacper Krzemiński VLp.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 18 października 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content