Powiatowe rozgrywki dziewcząt w halową piłkę nożną
26 marca 2024

W piątek 22-go marca odbyły się powiatowe rozgrywki dziewcząt w halową piłkę nożną.  Pierwsze miejsce wywalczyły reprezentantki z ZS im. L. Bergerowej w Płocku zdobywając 6 pkt., drugie miejsce z zajęła reprezentacja ZS im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie 3 pkt., trzecie miejsce zajął zespół z ZS im. St. Staszica w Gąbinie 0 pkt.
Dla naszej reprezentacji bramki strzelały: Natalia Gołębiewska i Julia Pendowska. Sędzią głównym zawodów był Filip Nowiński z klasy II A, a liniowym Łukasz Mokos z klasy IV A. Reprezentacja prowadzona przez p. Jacka Janczaka w czasie rozgrywek wystąpiła w składzie:
1. Almara Ter – Khachatryan © V ŻG p
2. Dominika Żuławnik (GK) II B
3. Julia Kajtaniak II C
4. Oliwia Klus II C
5. Julia Ludwiczak II L
6. Izabela Pendowska II L
7. Oliwia Kacprzak II L
8. Natalia Gołębiewska II L
9. Amelia Witkowska II L
10. Karolina Więckowska I A
11. Klaudia Borowska III A
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 26 marca 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content