Powiatowe rozgrywki chłopców w halową piłkę nożną
21 lutego 2024

W czwartek 15-go lutego odbyły się powiatowe rozgrywki chłopców w halową piłkę nożną.  Pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie z Z.S. im. S. Staszica w Gąbinie , drugie miejsce zajęła reprezentacja Z.S. im. L. Bergerowej w Płocku , trzecie miejsce zajęła reprezentacja Z.S. im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie. Sędzią liniowym był kontuzjowany Filip Nowiński z klasy II A. Reprezentacja prowadzona przez p. Jacka Janczaka w czasie rozgrywek wystąpiła w składzie:
1.Łukasz Mokos IV A,
2.Kacper Piecka IV L,
3.Mikołaj Żochowski IV B,
4.Maciej Wiśniewski V Lp,
5.Dawid Przerwa V Lp,
6. Daniel Balcer IV A,
7.Przemysław Świtkiewicz(GK) II A,
8.Dawid Zaniewski II C,
9.Wiktor Kordalewski II L,
10.Mikołaj Grzelak II L,
11.Kacper Krzemiński V L.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 21 lutego 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content