Powiatowe Dni Bezpiecznego Internetu 2024
20 lutego 2024

9 lutego 2024 delegacja uczniów wraz z opiekunem p. Piotrem Felczakiem udała się na Powiatowe Dni Bezpiecznego Internetu 2024 pod hasłem #dzialajmyrazem2024 organizowane przez Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie.
Gratulacje dla uczniów za ich osiągnięcia!
Oto wyniki:
Kacper Zieliński z klasy 5ŻGp zdobył pierwsze miejsce w konkursie wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu.
Uczennice klasy 1GF – Zuzanna Kowalska, Maria Sztergiel i Natalia Borkowska zajęły trzecie miejsce za realizację etiudy filmowej na temat szkodliwości nadmiaru mediów społecznościowych w życiu dzieci i młodzieży.
To niesamowite, że uczniowie angażują się w edukację dotyczącą bezpieczeństwa online. Trzeba docenić ich zaangażowanie i wysiłek w promowaniu świadomego korzystania z internetu.
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 20 lutego 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content