Powiatowa Gala Sportu
23 lutego 2024

20 lutego 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Płocku odbyła się Powiatowa Gala Sportu. Wydarzenie podsumowujące rok zmagań sportowych przyciągnęło miłośników sportu, samorządowców, dyrektorów szkół, nauczycieli, trenerów oraz młodzież, która uzyskała najlepsze rezultaty sportowe w swoich dyscyplinach.
Na ręce Pani Dyrektor Joanny Misiakowskiej wręczona została nagroda dla Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie za zajęcie I miejsca w Powiecie Płockim za uzyskane wyniki sportowe.
Gala Sportu była wspaniałą okazją do wręczenia wyróżnień osobom wspierającym ideę kultury fizycznej w powiecie płockim. Mazowiecka Fundacja im. Mariusza Bieńka z Panią Prezes Marią Bieniek na czele przyznała stypendia osobom szczególnie uzdolnionym sportowo.
Jesteśmy dumni, że wśród najlepszych znalazła się uczennica naszej szkoły Zuzanna Kowalska z klasy 1GF.
Na zakończenie uroczystości wszyscy zebrani wysłuchali krótkiego koncertu w wykonaniu naszych uczennic Mai Goliszek i Aliny Boichuk, przy akompaniamencie Pani Justyny Stalczewskiej.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 lutego 2024.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content