Pomagamy wygrywać z biedą!!!
16 grudnia 2016

Szlachetna paczka znana jest w naszej szkole od dawna, również i w tym roku łączą się uczniowie, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy niepedagogiczni by walczyć z biedą. W połowie listopada, kiedy została otwarta baza Szlachetnej Paczki, wybraliśmy rodzinę której chcieliśmy pomóc w tej edycji. Zdecydowaliśmy się pomóc rodzinie borykającej się z chorobą i niepełnosprawnością Pani Grażyny (stwardnienie rozsiane). Uczniowie ochoczo zgromadzili ogromną ilość wszystkich niezbędnych produktów żywnościowych, środków czystości, ręczników, pościeli, pieluch oraz podkładów higienicznych. Nauczyciele zadbali o to, aby święta tej rodziny były ciepłe….dosłownie, ponieważ zakupili, ponad tonę węgla na zimę. Wszystkie pięknie zapakowane paczki (31sztuk) zostały dostarczone do magazynu w piątek 9 grudnia. Wolontariuszka nie spodziewała się, że darczyńca przygotuje tak dużą pomoc, był bardzo wzruszona i szczęśliwa. Dziękowała w imieniu swoim i rodziny.

Dziękujemy wszystkim za tak wspaniałe zaangażowanie się w niesienie dobra drugiemu człowiekowi!

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 16 grudnia 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content