Polskie Towarzystwo Historyczne w Śniadeckim!
23 października 2023

23 października 2023 roku Stowarzyszenie Kobiet Wiejskich MALWA, przy wsparciu merytorycznym Polskiego Towarzystwa Historycznego Oddział w Czerwińsku nad Wisłą, zorganizowało wykłady dla uczniów i mieszkańców Gminy Mała Wieś i Wyszogród na temat 160. rocznicy wybuchu powstania styczniowego pt. W 160 rocznicę wybuchu powstania styczniowego. Śladami powstania styczniowego na terenie Gminy Mała Wieś i Gminy i Miasta Wyszogród.”
Wykład wygłosili: dr hab. Jolanta Załęczny, prof. Akademii Finansów i Biznesu Vistula na temat ,,Powstanie styczniowe 1863 w powiecie płockim” oraz Michał Antczak, Fundacja „Misja Skarb”, PTH Oddział w Czerwińsku nad Wisłą, na temat ,,Poszukiwania miejsca bitwy pod Słominem 28 stycznia 1863 r.”
Dziękujemy za fantastyczną dawkę wiedzy!
Mamy nadzieję na kolejne spotkania!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 października 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content