Płockie Targi Kariery i Aktywności Zawodowej
22 kwietnia 2024

18 kwietnia 2024 r. w Hali Widowiskowo- Sportowej Orlen Arena odbyły się Płockie Targi Kariery i Aktywności Zawodowej.
Adresatami tego wydarzenia była młodzież ucząca się, osoby potrzebujące wsparcia w zakresie planowania swojej ścieżki edukacyjno – zawodowej oraz osoby poszukujące pracy.
Na odwiedzających czekało wiele atrakcji, między innymi występ wokalny naszej uczennicy – Aliny Boichuk, przy akompaniamencie p. Justyny Stalczewskiej.
Podczas Targów uczniowie szkół podstawowych mieli możliwość odwiedzić stoiska promocyjne. Była to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą naszej szkoły. Potencjalni kandydaci mieli okazję porozmawiać bezpośrednio z uczniami szkoły, zapytać o konkretne kierunki kształcenia.
Dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą organizację imprezy.
Do zobaczenia za rok!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 22 kwietnia 2024.