Pierwszy dzień w Malmo
13 października 2020

Pierwszy poranek powitał nas błękitnym niebem, jednak temperatura była bliska 0oC. Wypoczęci, po długiej podróży, spotkaliśmy się na pierwszym wspólnym śniadaniu.
Następnie odbyło się spotkanie organizacyjne z naszym opiekunem- Panią Patrycją. Przypomniano procedury postępowania w czasie pandemii Covid 19, zasady zachowania w hostelu oraz zostały przydzielone miejsca praktyk.
Uczniowie po raz pierwszy zostali odprowadzeni do swoich pracodawców. Na miejscu młodzież zapoznała się z opiekunami praktyk, przeszkolono ich z zasad BHP, a także oprowadzeno po zakładach. Praktykantom zostały także przedstawione zadania do wykonania, którymi będą się zajmować przez kolejne 2 tygodnie. Pełni pozytywnych emocji i ciekawości, nabrali motywacji do zdobywania nowych doświadczeń na najbliższe dni.
Korzystając z pięknej pogody, w drodze powrotnej podziwialiśmy urokliwe zakątki Malmo. Zdziwienie nasze wzbudził kwitnący o tej porze kasztanowiec.
Pełni wrażeń zasiedliśmy do pysznego obiadu, po którym udaliśmy się na wieczorny spacerek.
To był udany dzień ! ?
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 13 października 2020.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content