OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”
8 lutego 2023

OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”
6 lutego 2023 roku odbyły się eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Celem konkursu jest popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej. Dzisiejsze zdania straży pożarnych nie ograniczają się jedynie do akcji przeprowadzanych w czasie pożarów, ale przede wszystkim do zabezpieczenie miejsca wypadku oraz pomocy poszkodowanym, walki z zagrożeniami ekologicznymi związanymi z ochroną środowiska, klęskami żywiołowymi i innymi zdarzeniami.
Uczniowie biorący udział w konkursie zasługują na uznanie, bo wykazali bardzo wysoki poziom wiedzy, a przede wszystkim przyczyniają się do zwiększenia naszego wspólnego bezpieczeństwa.
Wyniki końcowe prezentują się następująco:
I miejsce: Kacper Zieliński 4 ŻGp
II miejsce: Paweł Popławski 4 ŻGp
III miejsce: Paweł Konopka 2B
Zwycięzcy eliminacji szkolnych kwalifikują się do etapu powiatowego. Gratulujemy!
« Powrót do strony głównej Opublikowano: 8 lutego 2023.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content