Ostatni dzwonek dziś zadzwonił…
29 kwietnia 2016

Dzień 29 kwietnia 2016 roku był dla najstarszych uczniów naszej szkoły ostatnim dniem nauki. Tegoroczni absolwenci  Liceum Ogólnokształcącego oraz  Technikum żywienia i usług gastronomicznych właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia – odebrali świadectwa ukończenia szkoły.
W uroczystości uczestniczył również Pan Michał Twardy Sekretarz Powiatu, który w imieniu Pana Mariusza Bieńka wręczył wraz z Panią Elżbietą Jachimiak Radną Powiatową listy gratulacyjne i pomoce edukacyjne (tablety) dla najlepszych absolwentek: Moniki Wilczyńskiej z Liceum Ogólnokształcącego i Natalii Malinowskiej z Technikum. Rodzice uczennic uczestniczący w uroczystości zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi.
Z racji tego, że po raz pierwszy mury naszej szkoły opuszczali absolwenci klasy policyjno-wojskowej, w uroczystości uczestniczył również nadkomisarz Robert Koper Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Płocku.
Dyrektor Szkoły Joanna Misiakowska wraz z wychowawczyniami klas maturalnych- Paniami Iwoną Gortat, Agnieszką Lenczewską i Iwoną Szymerską -przekazała nagrody książkowe i wyróżnienia dla uczniów wykazujących się szczególnymi osiągnięciami w nauce, sporcie oraz uczniom pracującym w samorządzie uczniowskim. Ponadto zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe dla najlepszych uczniów.
Pani Dyrektor złożyła również serdeczne podziękowania rodzicom naszych absolwentów, którzy szczególnie aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły: Pani Edycie Błaszczyk, Wioletcie Boch, Katarzynie Włodarczyk i Ewie Dziarnowskiej.
Wszystkim gratulujemy wyników i życzymy połamania piór na maturze.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 29 kwietnia 2016.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content