„Nauczyciel trzyma za rękę, otwiera umysł i dotyka serca”
12 października 2022

11 października 2022 r. w Zespole Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Pani Dyrektor Joanna Misiakowska złożyła serdeczne podziękowania nauczycielom za zaangażowanie w pracę, za wyrozumiałość i cierpliwość w stosunku do uczniów, ale także w stosunku do problemów, z jakimi od wielu lat boryka się polska oświata. W swoich podziękowaniach Pani Dyrektor nie pominęła również wszystkich pracowników niepedagogicznych, bez których nasza szkoła nie przypominałaby takiego miejsca jakim jest. Wskazała na to, że młodzież może liczyć na ich pomoc tak samo, jak ze strony nauczycieli. Wszystkim pracownikom zawdzięczamy to, że panuje u nas niepowtarzalna atmosfera, dzięki której lubimy szkołę, przychodzimy do niej z chęcią i przyjemnością.
Tradycją stało się, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nagrody.
W tym roku z okazji Powiatowego Dnia Nauczyciela nagrody Starosty Płockiego otrzymali:
Pani Katarzyna Smardzewska, Pani Izabela Jeznach oraz Pani Dyrektor Joanna Misiakowska.
W gronie wyróżnionych nagrodami Dyrektora Szkoły znaleźli się:
• Beata Kryszkowska
• Anna Filipiak
• Ilona Krawczyk Neureldeen
• Edyta Fotek
• Katarzyna Kamińska
• Dorota Klus
• Małgorzata Kińska
• Katarzyna Kroczewska
• Agnieszka Lenczewska
• Bogumiła Przybysiak
• Piotr Felczak
• Bogdan Szmulewicz
W tym dniu nie zabrakło również miłych słów i podziękowań od Pani Moniki Wójcik, Przewodniczącej Rady Rodziców, oraz Zuzanny Winczyńskiej, Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Całość uroczystości uświetniła część artystyczna przygotowana przez uczniów klas maturalnych (Wiktoria Głuskowska, Mateusz Tomaszewski, Michał Warda, Oliwia Bielak, Kamila Boszko, Karol Mordziak, Adrian Madany, Jakub Dobrzyński, Sandra Michalska, Mateusz Kurpiewski, Szymon Kowalczyk) pod kierunkiem Pani Bożeny Pielacińskiej .
Oprawę muzyczną uroczystości przygotowała Pani Justyna Stalczewska z chórem uczniów z klasy IVD i IVC

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 12 października 2022.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content