Wycieczka do Centrum Dystrybucji TESCO
23 listopada 2017

Centra Logistyczne firmy Tesco to kolejne ciekawe miejsce odwiedzone przez naszych szkolnych logistyków i spedytorów. Dnia 20 listopada uczniowie klas 3RL, 2TCS oraz 1LG miały okazję z bliska przyjrzeć się od podstaw procesom logistycznym dzięki którym na sklepowych półkach jest wszystko czego chcą klienci. Na samym początku młodzieży został przedstawiony film edukacyjny o poszczególnych ogniwach pracy centrów w Teresinie. Pan czuwający nad przepisami bhp, opowiadał jakie zasady panują w ruchu wózkami widłowymi czy ruchu pieszych w tych wielkich konstrukcjach. Kolejnym etapem zwiedzania było przejście do poszczególnych centrów, w których wszystkie klasy mogły przyjrzeć się pracy przy wyładunku, składowaniu czy kompletacji towarów. Po oprowadzeniu nas po strefie świeżej żywności w temperaturze 1stopnia C młodzież miała również okazję przyjrzeć się pracy w biurach gdzie obserwowali zarządzanie zamówieniami oraz kontrolę systemów informatyczno-logistycznych. Obrazując skale zwiedzanego przez nas centra logistycznego w Teresinie niech będzie fakt, iż tygodniowo z tych magazynów wyjeżdża niemal tysiąc aut z dostawami do ponad 400 sklepów. Opiekunami wycieczki byli Tomasz Zagroba, Izabela Rutecka, Martyna Sobocińska i Katarzyna Kroczewska.

« Powrót do strony głównej Opublikowano: 23 listopada 2017.

Ważne informacje

Ważne informacje

Ważne informacje

Skip to content